hracisal

hracisal

Vlastníte i vy rodinný poklad?

Deskové hry jsou skvělou formou zábavy pro celou rodinu. V dnešní přetechnizované době obvykle každý člen rodiny tráví čas na rozdílném místě v bytě, s mobilem v ruce. Patříte i vy k těm šťastlivcům, co se svou rodinou hrají deskové hry?

Nuda? Ani náhodou!

Pamatujete si z dětství vůni krabice, ve které se ukrývala vaše oblíbená desková hra? Pokud jste nic podobného nezažili, je na čase začít. Ať již po práci s dětmi nebo v domově důchodců, na hry není nikdy pozdě. Třeba i vy zažijete ten skvělý pocit porazit spoluhráče a udělat si z něj kvůli tomu malou legraci. Můžete se inspirovat u jižanů, kteří hraním her příjemně tráví čas s přáteli. Nebojte, klidně si k tomu dejte svůj oblíbený nápoj nebo nadávejte na politickou situaci, ale váš den bude jistě o něco bohatší.

Nadčasová klasika i novinky

Pokud vlastníte soubor her, můžete si užít až 300 her v jednom balení. Klasiku představují dáma, šachy, vrhcáby, mlýn nebo Člověče, nezlob se. Chcete si užít spoustu legrace? Vsaďte na Activity. Pokud patříte k lidem, kteří nejsou hádaví, dejte si Monopoly, nebo Dostihy a sázky. Už jste vše vyzkoušeli? Vrhněte se na novinky v podobě hry Agricola, AZ Kvíz, Česko – otázky a odpovědi nebo Through the Ages: Nový příběh civilizace.

Výkonné mozky

Hraní her zvyšuje výkon mozku až o 30 %, rozvíjí sociální dovednosti, komunikační a psychický růst lidí bez ohledu na věk.

Co získáte pravidelným hraním deskových her:

  • smysluplnou komunikaci s rodinou/přáteli
  • neopakovatelné zážitky
  • procvičení „mozkových závitů“

S kým si dáte partičku deskových her vy?

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Další článek